Hjem > Kontakt

Kontakt

Follohus bygger om lag 100 nye boliger i året på Østlandsområdet – dette for privatkunder, utbyggere og egne prosjekter. Alt fra eneboliger til større boligfelt. Vi er også interessert i å kjøpe tomter!
Går du med tanker om å bygge nytt hus eller kanskje skille ut en tomt? – Ta gjerne kontakt med oss for en uforpliktende samtale.

Follohus AS
Haugenveien 1, 1400 Ski (Ås kommune)
Tlf. 64 85 15 50
firmapost@follohus.no

  • Alle
  • Administrasjon
  • Tilvalg
  • Prosjektledere
  • Byggeledere
  • Ettermarked
Prosjektledere

Anders Westgaard

Prosjektleder

Telefon: 64 85 15 66

E-post: anders.westgaard@follohus.no

Administrasjon

Ann-Merethe Seim

Permisjon

Byggeledere

Bjørn Hagen

Byggesjef

Telefon: 92 03 43 84

E-post: bjorn.hagen@follohus.no

Byggeledere

Bjørn Størkersen

Byggeleder

Telefon: 91 60 58 78

E-post: bjorn.storkersen@follohus.no

Prosjektledere

Elisabeth Lossius

Prosjektleder

Telefon: 64 85 15 62

E-post: elisabeth.lossius@follohus.no

Administrasjon

Erik Lundby

Ansvarlig byggesak

Telefon: 64 85 15 53

E-post: erik.lundby@follohus.no

Tilvalg

Gry Lundby Hagen

Tilvalg

Telefon: 64 85 15 59

E-post: gry.hagen@follohus.no

Administrasjon

Gunn Eva

Regnskap

Telefon: 64 85 15 60

E-post: gunneva.ruud@follohus

Byggeledere

Jack Eidsvold

Byggeleder

Telefon: 91 13 05 70

E-post: jack.eidsvold@follohus.no

Administrasjon

Jan Rogne

Daglig leder

Telefon: 64 85 15 56

E-post: jan.rogne@follohus.no

Byggeledere

Joacim Rogne

Koordinator

Telefon: 64 85 15 76

E-post: joacim.rogne@follohus.no

Byggeledere

Jon Andre Strøm

Byggeleder

Telefon: 46 84 47 49

E-post: jon.andre.strom@follohus.no

Prosjektledere

Jon Arvid Dæhlin-Olsen

Kalkulatør

Telefon: 64 85 15 71

E-post: jon.arvid.olsen@follohus.no

Prosjektledere

Jørgen Pedersen

Prosjektleder

Telefon: 64 85 15 73

E-post: jorgen.pedersen@follohus.no

Prosjektledere

Klas Kristoffer Liland

Prosjektleder

Telefon: 64 85 15 78

E-post: klas.liland@follohus.no

Administrasjon

Lise Nøkleberg

Sekretær

Telefon: 64 85 15 50

E-post: lise.nokleberg@follohus.no

Tilvalg

Martin Hansen

Tilvalgsansvarlig

Telefon: 64 85 15 64

E-post: martin.hansen@follohus.no

Ettermarked

Ole Christian Wold

Ansvarlig ettermarked

Telefon: 64 85 15 72

E-post: service@follohus.no

Byggeledere

Øystein B. Ottesen

Byggeleder

Telefon: 90 10 18 83

E-post: oystein.ottesen@follohus.no

Administrasjon

Richard Ruud

Regnskap

Telefon: 64 85 15 62

E-post: richard.ruud@follohus.no

Prosjektledere

Stein Jørgensen

Prosjektleder

Telefon: 64 85 15 54

E-post: stein.jorgensen@follohus.no

Prosjektledere

Stian Rogne

Prosjektsjef

Telefon: 64 85 15 51

E-post: stian.rogne@follohus.no

Byggeledere

Stig Liverød

Byggeleder

Telefon: 92 03 39 44

E-post: stein.liverod@follohus.no

Ettermarked

Trond Bjørnerud

Service

Telefon: 90 76 92 63

E-post: trond.bjornerud@follohus.no